فیزیوتراپی در منزل

ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل با تیم حرفه ای در نفس بان

معمولا پس از بروز مشکلات و یا در اثر ناتوانی در جابجایی و حرکت؛ انجام فیزیوتراپی با دشواری هایی برای بیمار و خانواده او همراه خواهد بود. فیزیوتراپی در منزل بیمار خدمتی جدید از نفس بان جهت افزایش رفاه حال بیماران و افزایش سرعت بهبود آنها میباشد. مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری و بالینی نفس بان با بهره گیری از فیزیوتراپ های باتجربه در کلیه مناطق شهر تهران اقدام به ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل برای شما عزیزان نموده است.

فیزیوتراپی در منزل چگونه است؟

فیزیوتراپی در منزل زمانی انجام میشود که بیمار از بیماری قلبی، ریوی؛ تنفسی و... رنج میبرد. و یا در اثر جراحی؛ شکستگی و یا اسیب؛ برای مدتی قادر به تکان دادن اندام های خود نمیباشد. انجام فیزیوتراپی در منزل به شما کمک میکند که در کوتاهترین زمان و بدون نیاز به جابجایی و حمل و نقل؛ از خدمات فیزیوتراپی در منزل به همراه تجهیزات پیشرفته بهره مند شوید. فیزیوتراپیست در منزل تهران با توجه به نیاز بیمار؛ تعداد جلسات و روش درمان را تشخیص داده و کلیه اقدامات فیزیوتراپی توسط وی به انجام میرسد. بیماری های تنفسی؛ قلبی؛ آسیب های استخوانی؛ عضلانی؛ نخائی و... هریک نیازمند به استفاده از روش خاص و ویژه ای در فیزیوتراپی میباشند. انواع خدمات فیزیوتراپی شامل:

فیزیوتراپی در منزل

 • فیزیوتراپی ضایعه نخائی
 • فیزیوتراپی تنفسی
 • فیزیوتراپی سکته مغزی
 • فیزیوتراپی ام اس و پارکینسون
 • فیزیوتراپی پس از جراحی
 • فیزیوتراپی کمر
 • فیزیوتراپی زانو
 • فیزیوتراپی گردن

چگونه برای یک جلسه فیزیوتراپی در خانه آماده شویم؟

انجام جلسات فیزیوتراپی در خانه به تسریع روند بهبود و همچنین سهولت در درمان کمک میکند. معمولا بیماران به علت بروز آسیب ناگهانی و یا وجود بیماری نیازمند به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل خود میباشند. کلیه این اقدامات باید تحت نظر یک پزشک فیزیوتراپی در منزل انجام شود.

در منزل خود یک اتاق خلوت و کم رفت و آمد با نور و تهویه مناسب را انتخاب کنید تا بیمار و پزشک هر دو راحت باشند.

در مواردی پزشکان برای انجام بهتر فیزیوتراپی در منزل از تجهیزات پزشکی و یا ورزشی استفاده میکنند. در اتاق باید فضای کافی برای قرار گیری و انجام فعالیت ورزشی وجود داشته باشد.

برای انجام بهتر فعالیت های ورزشی و پزشکی بهتر است یک لباس راحت بپوشید.

در صورت وجود درد در هر ناحیه بدن؛ کلیه اطلاعات از جمله زمان شروع درد و دوره و محل آن را را به اطلاع پزشک فیزیوتراپی در منزل برسانید.

فیزیوتراپ ممکن است به شما دستورات و تمریناتی بدهد. اقدامات ورزشی را به دقت انجام دهید. و در صورت فراموشی بخش از آن حتما سوال بپرسید. تمرینات ورزشی اگر به طور مرتب انجام شود. بیشترین تاثیر را خواهند داشت.

مزایای فیزیوتراپی در منزل

در گذشته روند بهبود نیروی از دست رفته عضله حتی پس از بهبود کامل شکستگی و آسیب، نیازمند به گذشت زمان نسبتا زیادی بود. فیزیوتراپی در واقع به بهبود عملکرد عضلات و بازیابی نیروی از دست رفته و افزایش قدرت بدنی فرد کمک میکند. فیزیوتراپ ها با تخصص و تجربه خود و همچنین تجهیزات پیشرفته؛ کلیه اقدامات لازم جهت بهبود شما را به انجام میرسانند. خوشبختانه امروزه امکان حضور پزشک متخصص و فیزیوتراپی در منزل نیز فراهم است. از مزایای انجام فیزیوتراپی در منزل میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • با حضور فیزیوتراپیست در منزل تهران؛ دسترسی به متخصص و انجام جلسات راحت تر و در فضای آشناتری انجام میشود. این مورد به بهبود سرعت درمان و همچنین کاهش دشواری رفت و آمد و حضور در مطلب پزشک کمک میکند.
 • امکان ابتلا به بیماری های مسری از جمله بیماری کرونا در مراکز درمانی؛ بیمارستان و کلینیک ها اغلب بیشتر است. با انجام فیزیوتراپی در منزل ریسک های ابتلا به بیماری را کاهش دهید.
 • پزشک فیزیوتراپی در منزل کلیه اقدامات لازم را به انجام رسانده و امکان دسترسی به او بدون محدودیت زمانی و مکانی امکان پذیر است.
 • فیزیوتراپی در منزل قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به حضور در مطلب پزشک و با احتساب هزینه های جانبی خواهد داشت. همچنین آنکه شما از خدمات شخصی سازی شده و در مدت زمان دلخواه در منزل خود بهره مند خواهید بود.
 • عضلات و استخوان ها پس از شکستگی هنوز توان پیشین خود را بازنیافته اند. از این رو با یک حرکت اضافه و غیر تخصصی ممکن است آسیب جدی ببینند. با حضور فیزیوتراپیست در منزل تهران جابجایی اضافه به حداقل رسیده و در نتیجه مشکلات حرکتی پیش نخواهد آمد.
 • انجام فیزیوتراپی در خانه به مدیریت بهتر زمان و همچنین تسریع سرعت بهبود عضلات نیز کمک میکند.
 • با فیزیوتراپی در منزل خانواده و همراهان ناظر و حامی شما خواهند بود.

انجام فیزیوتراپی

 

نفس بان ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی خانگی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب، زیر نظر متخصص فیزیوتراپ در کلیه مناطق شهر تهران میباشد.

هزینه هر جلسه فیزیوتراپی در منزل چقدر است؟

براساس تعرفه اعلام شده در سال 1402 هزینه فیزیوتراپی در منزل براساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:

نوع و روش درمان: بسته به نوع و هدف انجام فیزیوتراپی هزینه فیزیوتراپی در منزل نیز متفاوت خواهد بود. فیزیوتراپی در روش های متعددی از جمله فیزیوتراپی با لیزر؛ طب سنتی؛ ماساژ دستی و... انجام میشود. در فیزیوتراپی از برخی از دستگاه ها و یا وسایل پزشکی و ورزشی نیز استفاده میشود که برروی هزینه فیزیتوتراپی در منزل تاثیر گذار است.

محل و درجه آسیب به بیمار: بدیهی است که محل بروز آسیب و درجه آن در نحوه انجام فیزیوتراپی در نتیجه قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود. در مواردی فیزیوتراپیست در منزل باید برروی چند ناحیه همزمان کار کند.

تعداد جلسات: این مورد نیز یک فاکتور مهم در هزینه فیزیوتراپی در منزل میباشد. پزشک متخصص براساس میزان و محل آسیب؛ تعداد جلسات را تعیین میکند. ساعت و تعداد مراجعات در ماه با توجه به تجویز پزشک و بهبود بیمار مشخص خواهد شد. در مواردی ممکن است پزشک تعداد جلسات اضافی برای درمان بهتر را تجویز نماید.

پوشش بیمه: خوشبختانه مرکز نفس بان به شما گواهی جهت مراجعه به بیمه ارائه میدهد. بنابراین بیمه بخشی از هزینه فیزیوتراپی در منزل را پوشش میدهد.

تجهیزات: اگر برای درمان نیازمند به استفاده از تجهیزات خاصی دارید؛ نفس بان این تجهیزات را با قیمت مناسب برای فروش و اجاره ارائه میدهد. البته هزینه دریافت این تجهیزات نیز برروی هزینه فیزیوتراپی در منزل تاثیر گذار است.

مرکز نفس بان ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی در منزل با بهترین قیمت و زیر نظر فیزیوتراپ متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و استاندارد میباشد. برای ارتباط با ما کافیست از طریق شماره های درج شده با ما تماس بگیرید.

آموزش فیزیوتراپی در منزل با تیم تخصصی نفس بان

مرکز تخصصی پزشکی و پرستاری و بالینی نفس بان؛ با بهره گیری از نیروی متخصص و با استفاده از تجهیزات پیشرفته کلیه خدمات فیزیوتراپی در منزل را به انجام میرساند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چه زمانی به فیزیوتراپیست نیاز دارید؟

در مواردی که افراد به علت حراجی؛ شکستگی استخوان؛ در رفتگی؛ آسیب و سایر عوامل بافت عضله و استخوان و یا اعصاب دچار مشکل میشوند. برای تسریع روند بهبود، توصیه میکنیم با ما در مرکز خدمات فیزیوتراپی در خانه نفس بان تماس بگیرید.

در موارد زیر شما نیاز به فیزیوتراپی دارید:

مشکلات ارتوپدی و اعصاب: یکی از بالاترین آمار مراجعه به فیزیوتراپی را به خود اختصاص داده است.

مشکلات اسکلتی؛ عضلانی؛ عصبی: بیشترین مراجعان به فیزیوتراپی از دردهایی نظیر کمر درد؛ زانو درد؛ آسیب های ورزشی، اختلالات موبوط به عضلات گرده؛ آرتروز و... رنج میبرند.

کمر با گردن درد: در مواردی که به علت سبک زندگی ناسالم و زندگی ماشینی با تحرک کمتر؛ اسکلت کمر و ستون فقرات و همچنین گردن دچار آسیب میشود. پزشکان انجام جلسات فیزیوتراپی کمر را تجویز میکنند.

بیماران ناتوان و یا کم توان جسمی (فلجی): با انجام جلسات مرتب فیزیوتراپی میتواند عملکرد عضلات را افزایش داده و امکان حرکت حتی برای بیماران فلج را نیز فراهم نمود.

بیماری های ریه: آیا میدانید انجام فیزیوتراپی به بهبود بیماری هایی از جمله انسداد مزمن ریه و فیبروز کیستیک نیز کمک میکند. انجام فیزیوتراپی در منزل با تمرین بر روی عضلات تنفسی باعث کمک به بهبود تنفس بیمار میشود.

بیماری پارکینسون: پارکینسونیسم برروی عملکرد عضلات اختلال وارد میسازد. با فیزیوتراپی میتوان باعث تحرک و همچنین افزایش توان عضله کمک نمود.

فیزیوتراپی برای کودکان: کودکان به علت سن کم و یا ترس از تکان دادن عضلات اسیب دیده؛ ممکن است به طور کامل بهبود نیابند. انجام جلسات فیزیوتراپی در خانه برای کودکان آرامش روانی؛ اجتماعی در کنار بهبود جسمانی را به همراه خواهد داشت.

بیماری قلبی: فیزیوتراپی به بهبود ضربان قلب و فشار خون، برای بیمارانی که دچار حمله قلبی شده اند کمک میکند.

آسم: یکی از مزایای انجام فیزیوتراپی در منزل؛ انجام تمرینات عضلات تنفسی میباشد. این اقدامات احتمال حملات آسمی را کاهش داده و به بهبود توانایی فیزیکی و تنفس فرد کمک میکند.

فیزیوتراپی برای سالمندان: یکی از بهترین اقدامات برای بهبود و درمان از کار افتادگی سالمندان؛ انجام فیزیوتراپی میباشد.

توان یابی پس از بروز آسیب: جراحی؛ شکستگی؛ در رفتگی و یا هر موردی که باعث شود عضلات شما برای مدت طولانی خشک و بی حرکت بمانند. باید با انجام فیزیوتراپی توان پیشین خود را باز یابند. از این رو پزشکان انجام فیزیوتراپی در منزل زیر نظر پزشک متخصص فیزیوتراپ را توصیه میکنند.

سکته مغزی: بیمارانی که دچار سکته مغزی شده باشند. باید به طور مرتب جلسات فیزیوتراپی را به انجام برسانند.

تکمیل درمان: پس از بستری های طولانی مدت در بیمارستان؛ بیماران دچار گرفتگی و خشکی عضله و استخوان میشوند. از این رو پزشکان انجام فیزیوتراپی در منزل را توصیه میکنند.

همانطور که دانستیم فیزیوتراپی طیف گسترده ای از تخصص ها از جمله مشکلات عصبی، عصبی – عضلانی؛ قبلی و عروقی و تنفسی؛ عضلانی – اسکلتی را در بر میگیرد.

چرا مرکز فیزیوتراپی در منزل نفس بان

مرکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل نفس بان با افتخار از سال 1396 و پس از دریافت مجوزهای معتبر از سوی وزارت بهداشت؛ درمان؛ آموزشی پزشکی؛ و دریافت مجوز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری بالینی در منزل، فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. چشم انداز این مرکز ارتقاء سلامت عمومی با ارائه خدمات پیشگیری؛ آموزشی؛ درمانی در کلیه سطوح با کیفیت و با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان در منزل بیمار میباشد. ارائه خدمات پزشکی با اعزام پزشک متخصص؛ پرستار آموزش دیده و فیزیوتراپ دارای مدرک رسمی و.... در منزل؛ تنها بخشی از خدمات مرکز نفس بان میباشد. شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس شرکت:  44054393    44035647    09120916179       09191445752

 • فیزیوتراپی در منزل توسط خانم یا آقا
 • انجام خدمات فیزیوتراپی در منزل به همراه تجهیزات پیشرفته
 • تضمین کیفیت و قیمت مناسب در ارائه خدمات
 • ارائه خدمات در کلیه مناطق تهران
 • ارائه فاکتور برای ارائه به بیمه
 • تنوع بالای خدمات فیزیوتراپی در منزل نفس بان

لیست خدمات قابل ارائه فیزیوتراپی در منزل نفس بان:

در حوزه های زیر میتوانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل نفس بان استفاده نمایید:

 • فیزیوتراپی زانو در منزل
 • فیزیوتراپی نوزاد در منزل
 • فیزیوتراپی گردن در منزل
 • فیزیوتراپی فک در منزل
 • فیزیوتراپی شکستگی لگن در منزل
 • فیزیوتراپی در منزل برای دیسک کمر
 • فیزیوتراپی ستون فقرات در منزل
 • فیزیوتراپی ران پا در منزل
 • فیزیوتراپی دست راست و چپ در منزل
 • فیزیوتراپی مچ دست در منزل

جهت دریافت نوبت فیزیوتراپی در منزل با ما در نفس بان تماس بگیرید.

در چه محدوده هایی خدمات فیزیوتراپی در منزل نفس بان انجام میشود؟

 • فیزیوتراپی در منزل شهرک غرب
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده مرزداران
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده ستارخان
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده پیروزی
 • فیزیوتراپی در منزل غرب تهران
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده شرق تهران
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده جنوب تهران
 • فیزیوتراپی در منزل محدوده پاسداران

و به طور کلی شما عزیزان میتوانید در کلیه مناطق شهر تهران از خدمات تخصصی؛ پرستاری و بالینی ما در نفس بان بهره مند شوید.

 

 

آدرس نفس بان

تهران، بلوار فردوس شرق،

روبروی خ حسن آباد،

ساختمان طاها، پلاک 388

واحد21

شبکه های اجتماعی

ما در شبکه های اجتماعی هم در کنارتان هستیم

آی سی یو در منزل

  ICU AT HOME